Krízový manažment


Na ľavej strane som pridal tzv. Shout Board, kde si môžete zakričať svoj názor na web, prípadne dať odkaz všetkým na niečo zaujímavé o škole a pod.


POZOR!!!

Sťahovanie dokumentov môže trvať dlhšie ako inde, pretože pre uloženie súborov využívam voľné - bezplatné služby na eSnips.com a SkyDrive.Live.com teda budete musieť vyčkať trochu dlhšie kým začne proces "sťahovania".

Pre ľudí, ktorí tu prídu pozrieť iba náhodou, skriptá, ktoré tu máme sú často iba verzie bez gramatických a iných korekcií, ktorým sú podrobované všetky dokumenty, ktoré majú ísť do tlače. Prípadne sa jedná o materiály vytvorené len nami, spolužiakmi... zvlášť to čo píšem ja je úplne od veci v gramatike...

Materiály sú pre externé šesťročné štúdium odboru Občianska bezpečnosť - špeciálny manažment. Takže tento web obsahuje aj predmety, ktoré boli neskôr v študijných plánoch odboru vzájomne zlúčené, prípadne celkom vypustené.

Mám aj rôzne iné materiály, ktoré som získal asi od denných študentov, tie budem postupne pridávať k jednotlivým predmetom a ročníkom. Nie sú však momentálne pre nás dôležité, tak si nedávam žiadny pevný termín, dokedy by som ich všetky pridal.site admin  Drakomir
Naposledy pridané:

Preddiplomový seminár
Manažérske Techniky
Automatizácia a projektovanie
Manažérske Rizíká
Plánovanie Prognostika
Legislatíva krízových situácií
Súdne inžinierstvo
Krízové plánovanie
Manažment služieb


INÉ:

odovzdať Zadanie diplomovej práce pre externých študentov do 15.10.2008

Rozvrh pre externé štúdium šk. rok 2008/2009

Témy Diplomových prác na školský rok 2008/2009