Špeciálny manažment

- PRÍSTUPOV SPOLU
- ONLINE
Oficiálna web stránka FSI, optimalizovaná pre Explorer.
Krízový manažment

Krízový manažment


Na ľavej strane som pridal tzv. Shout Board, kde si môžete zakričať svoj názor na web, prípadne dať odkaz všetkým na niečo zaujímavé o škole a pod.


POZOR!!!

Sťahovanie dokumentov môže trvať dlhšie ako inde, pretože pre uloženie súborov využívam voľné - bezplatné služby na eSnips.com a SkyDrive.Live.com teda budete musieť vyčkať trochu dlhšie kým začne proces "sťahovania".

Pre ľudí, ktorí tu prídu pozrieť iba náhodou, skriptá, ktoré tu máme sú často iba verzie bez gramatických a iných korekcií, ktorým sú podrobované všetky dokumenty, ktoré majú ísť do tlače. Prípadne sa jedná o materiály vytvorené len nami, spolužiakmi... zvlášť to čo píšem ja je úplne od veci v gramatike...

Materiály sú pre externé šesťročné štúdium odboru Občianska bezpečnosť - špeciálny manažment. Takže tento web obsahuje aj predmety, ktoré boli neskôr v študijných plánoch odboru vzájomne zlúčené, prípadne celkom vypustené.

Mám aj rôzne iné materiály, ktoré som získal asi od denných študentov, tie budem postupne pridávať k jednotlivým predmetom a ročníkom. Nie sú však momentálne pre nás dôležité, tak si nedávam žiadny pevný termín, dokedy by som ich všetky pridal.site admin  Drakomir
Naposledy pridané:

Preddiplomový seminár
Manažérske Techniky
Automatizácia a projektovanie
Manažérske Rizíká
Plánovanie Prognostika
Legislatíva krízových situácií
Súdne inžinierstvo
Krízové plánovanie
Manažment služieb


INÉ:

odovzdať Zadanie diplomovej práce pre externých študentov do 15.10.2008

Rozvrh pre externé štúdium šk. rok 2008/2009

Témy Diplomových prác na školský rok 2008/2009

Podmenu