Súdne inžinierstvo

SI_1.zip [46,5MB] - Obsahuje rôzne dokumenty, z ktorých by sme sa mali učiť, základne zákony a vyhlášky a pomerne dosť dokumentov a nejaké prezentácie.

Nedal som len jednu prezentáciu, zaoberajúcu sa požiarom vozidla zuaberala cca 39MB a videá z nejakých crash testov, zaberali samé okolo 430MB. Navyše tieto veci niesú dôležité pre súšku. Neskôr ich pridám, neviem ešte kedy.

Vzorce sa nemáme vôbec učiť!!!

SI_1
SI_1.zip
Hosted by eSnips

prezentácia ASnitra07.ppt [38,89 MB] - Prezentácia o vyšetrovaní požiaru vozidla, aspoň sa mi tak zdá, že o tom

prezentácia ASnitra07
prezentácia ASnitr...
Hosted by eSnips

Videá crash testov na figurínach, je nutné najprv stiahniť všetky súbory do jedného priečinku a potom ich rozbaliť pomocou WinRAR programu. Rozbaliť sa dajú tak, že otvoríte Video.part01.rar, ostatné si rozbalí už sám, potom čo zistí, že ide o rozdelený obsah do viacerých komprimovaných súborov.

Video.part01.rar [47,85 MB]
Video.part01